fbpx
Pośrednik nieruchomości – czy to dla Ciebie!

Pośrednik nieruchomości – czy to dla Ciebie!

Grzegorz Dworak > motywacja > Pośrednik nieruchomości – czy to dla Ciebie!

Pośrednik nieruchomości – czy to dla Ciebie!

https://www.grzegorzdworak.pl/index.php/2020/07/24/posrednik-nieruchomosci-najlepszy-zawod/

Pośrednik nieruchomości – według mnie to najlepszy zawód na swiecie! Z mojego filmu dowiesz się dlaczego i czy są jakieś minusy?

Pośrednik nieruchomości – mój zawód

Zaczynałem jako pracownik w agencji – to była moja pierwsza praca po studiach. Teraz mam swoją agencję Dworak Nieruchomości i 6 pracowników. Ciągle poszukuje kolejnych agentów. Pracy mamy co raz więcej a wszyscy mówią o kryzysie.

Nowe plany i cele

Od niedawna prowadzę ten kanał oraz prowadzę bloga grzegorzdworak.pl. Mam cała listę planów i celów zawodowych do zrealizowania. 🎯 Ten zawód „podsunął” mi tata i do dziś jestem mu wdzięczny za to. Zaznaczę tylko, że on sam nie był związany z tą branżą – tylko zauważył właśnie te ogromne możliwości jakie daje obrót nieruchomościami. Cenię swój zawód za wiele rzeczy – o tym jest ten film.

Ty też możesz zostać pośrednikiem nieruchomości

Zachęcam młodych ludzi aby mądrze wybrali swoją karierę. Zachęcam do zmian także te osoby, które nie są zadowolone z wybranej ścieżki kariery – ten zawód może okazać się właśnie dla nich najlepszą drogą. Wiek nie ma tu znaczenia, liczy się to jaką jesteś osobą‼️

Poznaj mnie bliżej

Obejrzyj film ▶️ i zastanów się jaki jest najlepszy zawód dla Ciebie? Jeśli przeszło Ci przez myśl może to jest dla mnie – koniecznie zasubskrybuj mój kanał i przeczytaj także:

Work-life balance w branży nieruchomości:
https://www.grzegorzdworak.pl/…/work-life-balance-w-branzy…/

Idealny pośrednik czyli jaki?
https://www.grzegorzdworak.pl/…/idealny-posrednik-nierucho…/

Wizerunek pośrednika nieruchomości :
https://www.grzegorzdworak.pl/…/wizerunek-posrednika-nieru…/

Posted By

Grzegorz Dworak